Reklam Alanı


People Roulette

People Roulette henüz tam anlamıyla Chatroulette alternatifi sayılmayacak özellikleri mevcut. 2010 yılının şubat ayında kurulan PeopleRoulette’in amacı hızlı br sohbet ağı oluşturabilmek;

People Roulette henüz tam anlamıyla Chatroulette alternatifi sayılmayacak özellikleri mevcut. 2010 yılının şubat ayında kurulan PeopleRoulette’in amacı hızlı br sohbet ağı oluşturabilmek.
People Roulette’in amacı sitedeki açıklamaya göre derleyecek olursak PeopleRoulette (Chatroulette) rastgele yeni insanlarla karşılamak için yepyeni bir yoldur.Yeni insanlar ile sohbetinizi metin, ses ve görüntülü sohbet şeklinde yapabilirsiniz.Siteyi incelediğimizde Daha çok reklamlara yönelik hazırlanmış bir sayfa görünümünde olduğunu görüyoruz.Bununda kullanıcıyı rahatsız edeceğini tahmin ediyoruz.Örneğin Sohbetiniz esnasında konuşmanızın arasına reklam girebiliyor.

PeopleRoulette’in diğer Chatroulettealternatiflerinden gözümüze tek çarpajn farkı Rastgele ziyaretçilerin resmini size çekebiliyor ve bunu facebooktan paylaşabiliyor olmanız.

PeopleRoulette’de 3 temel kural mevcut:

1) +18 görüntü vermeniz yasak
2) Uslu durmalısınız
3) Uslu durmayan kullanıcıları rapor etmelisiniz.

Bu 3 kural ile siteyi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İyi cahtroulette’ler..

Hiç yorum yok